Najväčšie dobrodružstvo, aké môžete zažiť, je žiť život svojich snov. (Oprah Winfrey)

Domov » Štipendisti

Štipendisti

… tí, ktorí sú pre nás vzormi úspešnosti v škole i mimo nej …

 

| za školský rok 2014/2015
Faraonov Andrej (Príma)
Kohúteková Táňa (Tercia A)
Ferenčík Peter (Kvarta)
Kolimečková Denisa (Septima)
Mihok František (Septima)
Molnár Pavol (Septima)
Slebodník Matej (Septima)
Taššík Ján (Septima)
Hasilová Stela (3.G)
Tomko Jakub (3.G)

| za školský rok 2013/2014
Dvorščáková Emma (Sekunda A)
Šoltis Dávid (Sekunda A)
Fuska Radovan (Sexta)
Kolimečková Denisa (Sexta)
Mihok František (Sexta)
Molnár Pavol (Sexta)
Pitko Erik (Sexta)
Hasilová Stela (2.G)
Tomko Jakub (2.G)
Kolárová Klaudia (Septima)

| za školský rok 2012/2013
Šoltis Dávid (Príma A)
Varga Ján (Príma A)
Kohúteková Táňa (Príma A)
Šalatová Zuzana (Tercia)
Slebodník Matej (Kvinta)
Mihok František (Kvinta)
Hasilová Stela (1.G)
Tomko Jakub (1.G)
Kollárová Jana (Sexta)
Rondošová Veronika (3.G)

| za školský rok 2011/2012
Tomko Jakub (IV.OA)
Gurská Dominika (IV.OA)
Slebodník Matej (IV.OA)
Kecer Adam (V.OA)
Kolimečková Denisa (IV.OA)
Kuzma Erik (V.OA)
Mrázková Viktória (I.OA)
Miková Tímea (VII.OA)
Šalatová Zuzana (II.OA)

| za školský rok 2010/2011
Fuska Radovan (III.OA)
Gurská Dominika (III.OA)
Tomko Jakub (III.OA)
Vranay Adam (III.OA)
Olekšák Matúš (IV.OA)
Fusková Zuzana (V.OA)
Filčák Maroš (VII.OA)
Link René (VII.OA)
Max Kojš (III.G)
Sirotňák Martin (III.G)

| za školský rok 2009/2010
Gurská Dominika (II.OA)
Fuska Radovan (II.OA)
Slebodník Matej (II.OA)
Tomko Jakub (II.OA)
Fusková Zuzana (IV.OA)
Struckel Tomáš (V.OA)
Šalata Martin (V.OA)
Tomko Matúš (VI.OA)
Link René (VI.OA)

| za školský rok 2008/2009
Tomko Jakub (I.OA)
Hasilová Stela (I.OA)
Olekšák Matúš (II.OA)
Kecer Adam (II.OA)
Musa Melita (III.OA)
Fusková Zuzana (III.OA)
Kohuteková Soňa (IV.OA)
Šalata Martin (IV.OA)
Link René (V.OA)
Tomko Matúš (V.OA)
Proks Martin (VI.OA)
Hrabovský Matej (VI.OA)
Srpoň Viktor (VI.OA)
Mitro Daniel (VI.OA)
Kališ Jaroslav (VII.OA)
Orenič Tomáš (VII.OA)
Kollár Martin (VII.OA)
Dostál Denis (I.G)
Ražen Rodan (II.G)
Michalusová Katarína (II.G)
Zeisberg Radim (III.G)
Mašík Lukáš (III.G)

| za školský rok 2007/2008
Lazár Dávid (I.OA)
Skaloš Lukáš (I.OA)
Bodnárová Emma Marína (II.OA)
Fusková Zuzana (II.OA)
Kohúteková Soňa (III.OA)
Dianisová Diana (III.OA)
Melichová Ingrid (IV.OA)
Tomko Matúš (IV.OA)
Filčák Maroš (IV.OA)
Link Réne (IV.OA)
Kollárik Attila (V.OA)
Hrabovský Matej (V.OA)
Srpoň Viktor (V.OA)
Mitro Daniel (V.OA)
Samková Veronika (VI.OA)
Škurek Matej (VI.OA)
Hajdúková Nikola (VII.OA)
Košík Miroslav (VII.OA)
Oravec Matej (VII.OA)
Struckel Marcel (VII.OA)

| za školský rok 2006/2007
Fusková Zuzana (I.OA)
Kohúteková Soňa (II.OA)
Šalata Martin (II.OA)
Wencelová Veronika (III.OA)
Jámborová Karina (III.OA)
Fabiánová Ivana (IV.OA)
Kašková Michaela (V.OA)
Baloghová Zuzana (V.OA)
Škurek Matej (V.OA)
Oravec Matej (VI.OA)
Šelemba Tomáš (VI.OA)
Bárkányi Mark (VII.OA)
Janovcová Jana (VII.OA)
Richter Róbert (VII.OA)
Mášik Lukáš (I.G)

| za školský rok 2004/2005
Argalášová Miroslava (I.OA)
Jámborová Karina (I.OA)
Novák Dušan (I.OA)
Fabiánová Ivana (II.OA)
Michalusová Katarína (II.OA)
Novakovská Nikola (II.OA)
Šalata Ján (II.OA)
Baloghová Zuzana (III.OA)
Kašková Michaela (III.OA)
Béreš Erik (III.OA)
Košík Miroslav (IV.OA)
Oravec Matej (IV.OA)
Studeničová Iveta (V.OA)
Bystran Marek (VI.OA)
Pásztorová Veronika (VI.OA)
Živčáková Mária (VI.OA)
Chamilla Michal (VI.OA)
Zíková Lenka (VI.OB)
Gazdíková Marianna (VI.OB)
Mičuchová Veronika (VI.OB)
Jarošová Katarína (VII.OA)
Kuzmová Martina (VII.OA)
Schreierová Daniela (VII.OA)

| za školský rok 2003/2004
Janočková Daniela (I.OA)
Králik Matúš (I.OA)
Michalusová Katarína (I.OA)
Šalata Ján (I.OA)
Béreš Erik (II.OA)
Čižmarik Maroš (II.OA)
Kollár Martin (II.OA)
Kašková Dominika (III.OA)
Košík Miroslav (III.OA)
Oravec Matej (III.OA)
Richter Róbert (IV.OA)
Tomašovová Martina (IV.OA)
Čižmaríková Martina (V.OA)
Dobríková Eva (V.OA)
Klubert David (V.OA)
Gazdíková Marianna (V.OB)
Hutník Martin (V.OB)
Jarošová Katarína (VI.OA)
Kuzmová Martina (VI.OA)
Michal Molčan (VI.OA)
Tkáčová Zuzana (VI.OA)
Eliášová Eva (VII.OA)
Kollár Róbert (VII.OA)
Kováč Viliam (VII.OA)
Mičuchová Jana (VII.OA)
Rybáriková Júlia (VII.OA)


PARTNERI