Každé cieľavedomé úsilie prináša bohatú odmenu. (Jim Rohn)

Domov » Úspechy

Category Archives: Úspechy

Výsledky Shakespeare´s memorial

dV stredu 25. 11. 2015 organizovalo Súkromné gymnázium na Dneperskej ulici už 5. Ročník regionálneho kola súťaže v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku pod názvom Shakespeare´s memorial. (viac…)

AMAVET 2015

dNa tohtoročnom Festivale vedy a techniky, ktorý organizuje AMAVET nás reprezentoval Ján Varga s projektom DoorsOS. (viac…)

Súťaž AMAVET

certifikátDňa 16.10.015 sa žiaci našej školy zúčastnili krajského kola súťaže AMAVET. Organizátorom krajského kola bola Prešovská univerzita v Prešove, Fakulta humanitných a prírodných vied.  (viac…)

Naši a úspešní …

Michal Novák- Diplom

V dňoch 14. a 15.10.2015 sa náš žiak Michal Novák zo Sekundy zúčastnil na celoslovenskom finále Technickej súťaže mládeže v elektronike 2015. (viac…)

Shakespeare´s memorial

ShakespeareDňa 25.11.2015 sa na našej škole uskutoční už 5.ročník regionálneho kola súťaže v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku pod názvom Shakespeare´s memorial. (viac…)

Matematický klokan

ff

Aj tento školský rok sme sa zapojili do medzinárodnej matematickej súťaže Matematický klokan. (viac…)

Matematická olympiáda – Pangea

fV mesiaci február sa naši študenti druhýkrát zapojili do matematickej olympiády Pangea. (viac…)

SOČ – celoštátne kolo

socV dňoch 22. – 24. apríla 2015 sa v Piešťanoch uskutočnil 37. ročník Celoštátnej prehliadky SOČ.

(viac…)

súťaž Junior Internet

27. a 28. marca 2015 sa konal už 10. ročník súťaže Junior Internet. Táto súťaž je organizovaná Amavetom – Asociáciou pre mládež, vedu a techniku.
Do súťaže sa prihlásil Oskar Majoroši z Tercie a Matej Slebodník z Septimy s svojimi projektmi. A postúpili do finále…. (viac…)

SOČ výsledky

Prvého apríla sa naši študenti zúčastnili krajského kola Stredoškolskej odbornej činnosti a dosiahli vynikajúce výsledky. 22 (viac…)


PARTNERI